+48 502 687 808 handel@wib.pl

Co można wydrukować na bluzie dla faceta?

Koszulka lub bluza ze spersonalizowanym nadrukiem to doskonały prezent dla każdego mężczyzny. Jaki jednak motyw warto umieścić na takim ubraniu, by sprawić prawdziwą radość obdarowanemu? Odpowiedź poniżej!

Jakie nadruki sprawdzą się na męskiej bluzie?

Potęga spersonalizowanych nadruków polega na tym, że z ich pomocą można wyrazić niemal wszystko. Niezależnie więc od tego, z jakiej okazji wręczacie bluzę z nadrukiem oraz jakiego rodzaju relacja łączy Was z obdarowanym, z takim prezentem zawsze macie szansę utrafić w dziesiątkę.

  • Nazwa ulubionego zespołu

Kto z nas nie lubi słuchać muzyki? Ubrania z nazwami i okładkami płyt zespołów to nieśmiertelny klasyk i obowiązkowy uniform na koncertach ulubionej grupy. Zanim jednak zdecydujecie się na ten wariant, upewnijcie się, że obdarowany nie będzie miał problemu z obwieszczaniem całemu światu swojego gustu muzycznego.

  • Nadruk nawiązujący do sportu

Wybieracie się wspólnie na mecz drużyny, której kibicujecie? Doskonałym uzupełnieniem tej wyjątkowej okazji mogą okazać się bluzy lub polary z nadrukiem dostosowanym do okazji. Sprezentowanie przyjacielowi ozdobionego w ten sposób ubrania będzie dobrym pomysłem również w sytuacji, gdy obaj/oboje uprawiacie rekreacyjnie określony sport. W takiej sytuacji bluza z odpowiednim nadrukiem będzie nie tylko zabawnym komentarzem do Waszej wspólnej pasji – przyda się Wam również podczas wspólnych treningów.

  • Bluza z nadrukiem jako prezent od drugiej połówki

Jeżeli bluza ma być prezentem dla Waszego partnera z okazji wspólnej rocznicy czy Walentynek, dobrym pomysłem może okazać się umieszczenie na niej zabawnego komunikatu dla potencjalnych rywalek. Pamiętajmy jednak, że nie każdy facet może ucieszyć się z takiego prezentu. Zanim więc złożymy zamówienie, upewnijmy się, że nasz partner doceni dowcip i będzie chętnie zakładał bluzę z napisem Mam fantastyczną dziewczynę czy Ten facet jest już zajęty.

  • Dopasowane bluzy

To kolejny wariant dla par. Nie ma nic bardziej uroczego niż dwoje ludzi noszących bluzy o dopasowanych do siebie nadrukach. Także i tutaj to, jakie napisy czy grafiki znajdą się na nadruku, zależy wyłącznie od Was.