+48 502 687 808 handel@wib.pl

Co można wydrukować na ręczniku?

Haft komputerowy stosowany na odzieży jest niezwykłą ozdobą. Może być wykorzystany do nadruku ręczników, w które wyposażane są pokoje hotelowe, biura i zakłady pracy. Doskonale się prezentuje z nazwą firmy czy hasłem reklamowym. Możemy wybrać dowolną grafikę.

Co można wydrukować na ręczniku?

Haft komputerowy pozwala drukować na ręczniku zdjęcia, obrazy, logo, slogany oraz dowolną grafikę. Firma WIB Przedsiębiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz wykona taki nadruk, jaki sobie zażyczymy. Hotele, baseny, sauny, sanatoria czy ośrodki wypoczynkowe zamawiają zazwyczaj z logo i dodatkowym napisem typu hasło reklamowe. Osoby indywidualne wybierają zdjęcia i obrazy, niekiedy też inicjały. Puszysty ręcznik z nadrukiem może być wyjątkowym prezentem z okazji urodzin, imienin czy chrzcin. Jeśli nasze dziecko wybiera się na kolonie czy ferie zimowe, warto je wyposażyć w ręcznik z wydrukowanym imieniem i nazwiskiem. Technologia haftu komputerowego umożliwia wykonane każdego zdobienia. Wystarczy, że dostarczymy projekt, a firma opracuje wzór, zgodnie z wytycznymi.

Jakie są zalety haftu komputerowego?

Haft komputerowy jest bardzo popularny ze względu na swoje zalety. Dzięki wysokiej wytrzymałości i odporności na środki piorące może być zastosowany na ręczniku. Efekt pozostaje na długo, ponieważ nadruk jest trwały i nie blaknie. Z tego powodu, branża gastronomiczna i hotelarska korzysta z tej technologii. Haft komputerowy możemy zastosować praktycznie na każdej tkaninie. Dlatego nadruk stosuje się na koszulkach, polarach, czapkach, bluzach, pościelach, szlafrokach, obrusach czy torbach. Można go łączyć z pozostałymi technikami znakowania odzieży. Im jest grubszy materiał, tym grafika lepiej prezentuje.  Firma zajmująca się tego rodzaju usługami oferuje haft w każdym kolorze oraz błyszczący, który jest wręcz dekoracją produktu. Co ważne, proces produkcji jest ekologiczny, więc nie szkodzi alergikom.  Metoda jest bezpieczna, ponieważ podczas haftowania nie są wydzielane żadne gazy czy pyły.