+48 502 687 808 handel@wib.pl

Dlaczego warto postawić na torby ekologiczne?

Torby ekologiczne to torby wielokrotnego użytku. Powstają z elanobawełny, poliestru oraz dzianin dresowych. Torby na zakupy są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu. Wytrzymałe worki można używać bez obaw o zniszczenie – przeniosą nawet bardzo ciężkie przedmioty. Pustą torbę można złożyć i schować do kieszeni lub do plecaka. Każda torba jest unikatowa i powstaje z myślą o indywidualnych potrzebach klienta. Funkcjonalność i niesztampowy, oryginalny wygląd to najważniejsze zalety ekotoreb.

Szacuje się, że torba plastikowa może rozkładać się przez wiele setek lat. Poza tym, koszty recyklingu worków foliowych są dość wysokie. Tak naprawdę tylko niewielki procent wszystkich zużytych opakowań plastikowych jest poddawane recyklingowi – reszta zalega na wysypiskach śmieci. Torbę ekologiczną warto stosować po to, aby zredukować ilość szkodliwych dla środowiska odpadów. Siatkę bawełnianą można używać przez kilka lat i wyrzucić dopiero wtedy, gdy zostanie całkowicie wyeksploatowana.

Nadruki na torbach

Torby ekologiczne to skuteczny nośnik reklamy. Na powierzchni materiału można umieścić logo firmy i dane teleadresowe oraz grafikę i chwytliwe hasło reklamowe. Torby bawełniane z nadrukiem sprawdzą się na targach oraz podczas akcji marketingowych. Pomogą wykreować wizerunek profesjonalnego przedsiębiorstwa i zbudować świadomość marki na rynku lokalnym.

Ekotorbę można wręczyć klientowi formie upominku lub zapakować w nią prezent dla kontrahenta w podziękowaniu za udaną transakcję. Nadruki na torbach powstają metodą sitodruku, sublimacji i haftu komputerowego, w zależności od nakładu i stopnia skomplikowania projektu. Do torby można doszyć dodatkowe elementy, takie jak uszy, klamry, zapięcia i sznurki. Możliwe jest wykonanie torby praktycznie w każdym kolorze i z dowolnym wykończeniem powierzchni.