+48 502 687 808 handel@wib.pl

Gdzie i kiedy znajdą zastosowanie bezrękawniki?

Odzież firmowa wierzchnia to szeroka kategoria produktów, do której można zaliczyć, bluzy, kurtki oraz bezrękawniki. Każdy z typów ubrań może być wykonany z różnego rodzaju materiału i odznaczać się innymi parametrami technicznymi, decydującymi o sposobie ich wykorzystania. Ciekawą grupą produktów są tzw. bezrękawniki? Gdzie się sprawdzają?

Rodzaje bezrękawników

Bezrękawnik jest mówiąc bardzo obrazowo — kurtką bez rękawów. Występuje w szerokiej gamie wzorów, kolorów sposobów wykończenia. To wszystko sprawia, że zaliczany jest on do jednego z najwygodniejszych fasonów odzieży roboczej. Sprawdza się w wielu branżach, z których najczęściej spotykany jest w firmach kurierskich, transportowych czy też monterskich. Wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda i konieczność zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków termicznych do pracy sprawdzą się kamizelki robocze — zwłaszcza te poddane metodom nowoczesnego znakowania produktu.

Skutecznie zabezpiecza nie tylko przed chłodem, ale także ochrania plecy i tułów — newralgiczne miejsca szczególnie narażone na wyziębienie. Decydując się na kamizelkę z wysokim kołnierzem i kapturem można dodatkowo zwiększyć ochronę karku i głowy przed przemoczeniem i przewianiem z równoczesnym zapewnieniem wysokiej wentylacji i zapobieganiu przegrzaniu się w trakcie aktywności fizycznej.

Jaki bezrękawnik wybrać do firmy?

Wybierając model kamizelki do firmy warto pomyśleć odpowiednim oznakowaniu produktów, o wizerunku firmy i budowaniu świadomości marki. Zważywszy na fakt, że jest to odzież wierzchnia, dobrze jest nanieść na nią  logotypy, hasła czy też innego rodzaju dane, które pomogą w identyfikacji firmy. Dzięki możliwości zastosowania zarówno metody sitodruku, jak i haftu komputerowego z łatwością można oznakować każdy typ kamizelki, czy to wykonanej z polaru, poliestru, czy też modeli typowo zimowych z wypełnieniem puchowym. Ubrania robocze z nadrukiem wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i estetyką zdobienia.