+48 502 687 808 handel@wib.pl

Jak rozreklamować nową firmę?

Każda nowa firma wchodząca na rynek musi się zareklamować. Poszukuje więc taniego sposobu promocji z uwagi na skromny budżet. Doskonale w tym wypadku sprawdza się nadruk metodą sitodruku na czapkach, kurtkach, odzieży roboczej, T-shirtach czy innych gadżetach. Przede wszystkim, reklama jest tania, a dzięki trwałości sitodruku, opłacalna.

Jak rozreklamować nową firmę?

Każda firma musi się reklamować, żeby zachęcić do zakupu produktów lub skorzystania z jej usług. Niezwykle skuteczną formą są nadruki z logo i hasłem reklamowym. Firma WIB Przedsiębiorstwo Prywatne Wiesław Bobrowicz zajmująca się szyciem polaru, bluz, w tym z kapturem, czapki zimowe, bluzki z długim rękawem, kurtki znakujące bezrękawniki, kurtki softszelowe, T-shirty, bandany, chusty, czapki z daszkiem i wiele innych elementów odzieży, wykonuje również nadruki metodą sitodruku, która jest stosunkowo tania. Przedsiębiorcy wchodzący na rynek mają możliwość skutecznie wypromować swoją markę. Jeśli firmie zależy na wysokiej jakości i kompleksowej realizacji zlecenia polegającego na przygotowaniu odzieży reklamowej, może złożyć nawet nietypowe zamówienie.

Dlaczego sitodruk jest stosowany do nadruków?

Sitodruk jest uniwersalny, trwały i ma wysokie nasycenie barw, co daje możliwość stosowania go na różnego rodzaju materiałach. Technologia jest odporna na spieranie, promieniowanie UV, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Z tego powodu wykorzystywany jest do nadruku na ubraniach roboczych, odzieży ocieplanej oraz wielu innych elementach garderoby. Jest to metoda efektowna i trwała, bo niespieralna. Można stworzyć dowolny nadruk reklamowy, który doskonale wypromuje firmę, w dodatku niskim kosztem. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z sitodruku, bo jest dokładny i daje możliwość drukowania drobnych elementów, bez przebarwień.  Nadruk jest opłacalny dla reklamodawcy, ale podczas składania zamówienia, warto przekalkulować koszty, ponieważ przy większej ilości, cena jednostkowa jest niższa. Istotą jest grafika, która wyróżni markę.