+48 502 687 808 handel@wib.pl

Jakie elementy drukuje się na odzieży sportowej?

Odzież sportowa zapewnia wyjątkową wygodę oraz wyróżnia się swoim stylem. Stroje sportowe, ze względu na ich intensywne oraz aktywne użytkowanie, powinny również cechować się najwyższą trwałością – nie tylko samego materiału, ale także elementów graficznych widocznych na ubraniach. Obecne metody druku, np. sublimacja czy sitodruk, gwarantują wysoką jakość nadruku, którym można cieszyć się przez długi czas.

Nadruk na odzieży sportowej

Wykonywanie nadruków na odzieży sportowej zapewnia jej unikalny wygląd oraz daje możliwość personalizacji stroju. Do najczęściej drukowanych elementów należą numery graczy lub zawodników, a także ich nazwiska – pojawiają się one zarówno na odzieży przeznaczonej dla profesjonalistów, jak i na ubraniach noszonych przez amatorów i pasjonatów sportu. Koszulka w barwach ulubionego klubu z nadrukowanym na niej nazwiskiem obdarowanego może być świetnym upominkiem, który sprawi wiele radości.

Dostępnie metody druku umożliwiają wydrukowanie elementów cechujących się sporą liczbą detali. Drukowanie w kolorze pozwala na użycie barwnych grafik, do których zaliczyć można np. logotypy klubu lub sponsora. Dzięki wysokiej jakości wykonania będą one nie tylko dobrze widoczne, ale przede wszystkim trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Możliwe jest także nadrukowanie dowolnego hasła reklamowego lub motywacyjnego, jak również nazwy stowarzyszenia oraz jego motta. Niejednokrotnie powstają także linie odzieży przeznaczone dla zawodników biorących udział w zawodach, np. kolarskich. Koszulka z nazwą maratonu lub turnieju będzie więc fantastyczną pamiątką dla każdego z uczestników.

Na jaką metodę warto się zdecydować?

Istnieje kilka metod druku, które są szczególnie polecane w przypadku wykonywania nadruków na odzieży sportowej. Zarówno metoda sublimacji, jak i sitodruku, czy DTG, pozwolą na wydrukowanie dowolnych napisów czy grafik z zachowaniem najmniejszych szczegółów oraz dokładnym odzwierciedleniem kolorów. Ze względu na specyfikę materiału, z którego szyte są stroje sportowe, warto rozważyć wykonanie druku metodą sublimacji – jest ona rozwiązaniem, które zapewni najwyższą trwałość oraz cyfrową jakość nadrukowanych elementów.