Koszulki z nadrukiemKoszulki z nadrukiem to świetne narzędzie marketingu i sposób na budowanie świadomości Twojej marki.

Jeśli jesteś właścicielem restauracji, sklepu lub innej firmy – warto po nie sięgnąć. Nie tylko odróżnią pracowników od klientów, ale także pozytywnie wpłyną na odbiór firmy. Poprzez koszulkę z wybranym przez siebie nadrukiem, możesz wyrazić również swój indywidualny charakter i styl. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania i potrzeby naszych Klientów stale poszerzamy naszą ofertę koszulek z nadrukiem.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz dostępne znane światowe marki odzieżowe, które idealnie sprawdzą się pod znakowanie, czyli nadruki, hafty i sublimację. Dostępne są u nas ciekawe, przetestowane przez nas produkty. Posiadamy szeroki wybór koszulek od ekonomicznych po ciekawe kroje z serii markowych premium, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Koszulki z nadrukiem męskie i damskie Białystok

Tworzymy koszulki damskie, męskie, z krótkim i długim rękawem, w różnych kolorach i rozmiarach oraz z dowolnego materiału. U nas możliwy jest również indywidualny projekt opracowany przez Klienta. Jeśli więc planujesz projekt uszyty i spersonalizowany do własnych potrzeb, proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą szycia pod zamówienie. Indywidualnie zaprojektowane koszulki z własnym nadrukiem mogą być także świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby. Nadruk na koszulce może składać się z dowolnie przygotowanego napisu, grafiki, lub zdjęcia w wybranym przez Ciebie kolorze.

Koszulki reklamowe z nadrukiem dla firm

Posiadamy profesjonalny sprzęt – rozbudowany park maszynowy do druku i ozdabiania odzieży. Najnowsza technologia, którą dysponujemy, gwarantuje wspaniały efekt oraz wyjątkową trwałość produktów. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty koszulek z nadrukiem – hurtownia odzieży reklamowej WIB.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00
Poza godzinami pracy możecie Państwo zostawić wiadomość drogą elektroniczną
Skontaktujemy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Katarzyna Prościo
tel. kom.: +48 500 221 708
e-mail: k.proscio@wib.pl

Katarzyna Hrynko
tel. kom.: +48 502 504 340
e-mail: k.hrynko@wib.pl

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');