Producent gadżetów reklamowychChciałbyś mieć koszulkę z ciekawym nadrukiem? Zależy Ci na promocji swojej firmy? Dobrze trafiłeś! Odzież reklamowa to świetne narzędzie marketingu i sposób na zbudowanie świadomości Twojej marki. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, sklepu lub innej firmy – warto po nie sięgnąć. Koszulki reklamowe odróżnią pracowników od klientów, a także pozytywnie wpłyną na odbiór firmy przez otoczenie. Jesteśmy polskim producentem odzieży i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę koszulek z nadrukiem. Wizja naszej firmy WIB jest oparta na przekonaniu, iż konieczne jest zintegrowanie w jednych rękach całego procesu produkcyjnego, dlatego też zajmujemy się projektowaniem, szyciem, zdobieniem i konfekcjonowaniem.

Kontrolujemy każdy etap produkcji i zaopatrujemy się w najwyższej jakości materiały. Dajemy naszym Klientom możliwość zaprojektowania koszulki zgodnie z jego preferencjami. Jeżeli więc planujesz projekt uszyty u spersonalizowany do własnych potrzeb, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szycia pod zamówienie. Indywidualnie zaprojektowane koszulki z własnym nadrukiem mogą być także świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Tworzymy koszulki damskie, męskie, z krótkim i długim rękawem. Możesz wybrać interesujący Cię kolor i rozmiar.

Projektowanie koszulek reklamowych z WIB Białystok

Posiadamy szeroki wybór koszulek od ekonomicznych po ciekawe kroje z serii markowych premium. W asortymencie naszej firmy znajdziesz dostępne znane światowe marki odzieżowe, które będą idealne pod nadruki oraz hafty i sublimacje. Jesteśmy pewni, że sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Nadruk na koszulce może składać się z dowolnego napisu, grafiki lub wybranego przez Ciebie zdjęcia. To co nas wyróżnia to konkurencyjne ceny oraz profesjonalny sprzęt – rozbudowany park maszynowy do druku i ozdabiania odzieży. Najnowsza technologia, którą posiadamy, gwarantuje wspaniały efekt oraz wyjątkową trwałość produktów. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty koszulek reklamowych.

Zobacz też: nadruki na koszulkach Białystok

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00
Poza godzinami pracy możecie Państwo zostawić wiadomość drogą elektroniczną
Skontaktujemy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

SEKRETARIAT

tel.: 85 65 34 407
tel. kom.: 502 687 808
email: sekretariat@wib.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Katarzyna Prościo
tel. kom.: +48 500 221 708
e-mail: k.proscio@wib.pl

Katarzyna Hrynko
tel. kom.: +48 502 504 340
e-mail: k.hrynko@wib.pl

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');