+48 502 687 808 handel@wib.pl
Haft

Haft komputerowy

Wykonujemy zdobienia na odzieży w technologii haftu komputerowego. Nasze zaplecze technologiczne umożliwia stworzenie haftów o szerokości do 28 cm, w maksymalnie 12 kolorach. Hafty realizujemy zarówno na wykrojach, poszczególnych elementach odzieży, jak i na gotowych ubraniach. Możliwe jest ich wykonanie także na czapkach i innych produktach. Realizujemy hafty według projektu dostarczonego przez klienta lub opracowujemy wzory zgodnie z wytycznymi. Jesteśmy w stanie przygotować własną koncepcję po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami odbiorcy. Możemy wyhaftować logo, emblemat bądź napis zawierający np. podstawowe informacje o firmie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy się do konkretnych potrzeb.

Czym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy jest technologią wykonywania zdobień na odzieży przy użyciu specjalnych maszyn haftujących, sterowanych komputerowo. Urządzenia pozwalają na szybkie wykonanie haftu nawet kilkoma kolorami nici jednocześnie. W przeciwieństwie do technik nadruku, takich jak sublimacja czy sitodruk, których efektem jest uzyskanie płaskiego wzoru, hafty są trójwymiarowe. Wzory haftowane wyglądają bardziej elegancko niż nadruki na odzieży i doskonale pasują do nieco grubszych materiałów, takich jak np. koszulki polo, bluzy polary czy czapki.

Haft można łączyć z pozostałymi technikami znakowania odzieży. Wykonujemy naszywki, a także aplikacje łączące techniki sitodruku, sublimacji odzieży reklamowej i haftu. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania wyceny. Zamówienia dotyczące haftu komputerowego rozpatrywane są indywidualnie, ponieważ na cenę wpływ mają różne czynniki. Znaczące okazują się m.in. wielkość oraz rodzaj haftowanej powierzchni, a także ilość haftowanych produktów.

Zalety haftu komputerowego

Haft komputerowy ma liczne zalety, które wpływają na jego popularność. Bardzo ważnym atutem tej metody są wysoka wytrzymałość i duża odporność na warunki atmosferyczne, zdzieranie oraz pranie. Jest to możliwe dzięki niciom o dużej trwałości oraz mocnym splotom. Technika pozwala na uzyskanie nieszablonowych efektów, ponieważ wykorzystywane są w niej nici metalizujące oraz ognioodporne. Umożliwia personalizację wyrobów – niektórzy decydują się na wyhaftowanie imion bądź znaczących dla danej osoby liczb.

Haft komputerowy to trwała, opłacalna i odporna na wysokie temperatury metoda znakowania. Nadruki wykonane tą techniką można swobodnie prać. Wśród zalet haftu komputerowego należy również wymienić ekologiczny proces produkcji, co okazuje się bardzo ważne dla wielu osób. Metoda jest bezpieczna zarówno dla środowiska, jak i życia oraz zdrowia ludzi, a także zwierząt. Podczas haftowania nie są wydzielane żadne gazy czy pyły.