+48 502 687 808 handel@wib.pl
Maseczka

Maseczki wielorazowe

W naszej ofercie dostępne są maseczki wielorazowe, które stanowią ochronę przed drobnoustrojami oraz bakteriami. Zabezpieczają usta i nos przed różnymi zabrudzeniami przenoszonymi na skutek kontaktu dłoni z twarzą. Produkty przydają się przede wszystkim osobom chorym czy przebywającym w pobliżu ludzi zarażonych. Okazują się pomocne również podczas znajdowania się w miejscach, gdzie jest dużo kurzu, pyłu i innych zanieczyszczeń.

Proponowane przez nas maseczki wielorazowe mają wszyte specjalne gumki, służące do ich zakładania na uszy. Dzięki temu idealnie dopasowują się do kształtu twarzy. Wyposażone są w dwie warstwy miękkiego, oddychającego materiału, co zwiększa komfort użytkowania. Maseczki na twarz w żaden sposób nie utrudniają oddychania, ponadto są wygodne. W ofercie mamy również maseczki dla dzieci. Wszystkie wykonywane są z materiału posiadającego certyfikat OEKO TEX-100.

Wygodne maseczki ochronne z nadrukiem

Nasze wygodne maseczki ochronne z nadrukiem to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort połączony z użytecznością. Produkty są szyte ręcznie, więc jesteśmy w stanie zwracać uwagę na wszelkie detale. Zapewniamy wiele różnych fasonów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zamówienia indywidualnego projektu. Umieszczane na maseczkach ochronnych nadruki są wysokiej jakości i niewyczuwalne w dotyku. Mogą przedstawiać logo firmy, napis bądź dowolną grafikę. Niektórzy klienci zamawiają maseczki z fotografią, co jest możliwe, ponieważ w naszej firmie wykorzystujemy technologię sublimacji.