Materiały reklamowe Białystok

Materiały reklamowe WIB Białystok

Materiały reklamowe WIB Białystok

Szukasz firmy w Białymstoku, która tworzy materiały reklamowe? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 1992 roku! Wieloletnie doświadczenie i wiedza branżowa pozwala nam tworzyć materiały reklamowe najwyższej jakości! Są one świetnym narzędziem marketingu i sposobem budowania świadomości marki Twojej firmy. Bez względu na to, jakiej wielkości masz działalność i w jakiej branży, warto się w nie zaopatrzyć, gdyż pozytywnie wpływają na wizerunek firmy.

ATRAKCYJNY PREZENT

Ponadto stanowią atrakcyjny prezent, po który każdy chętnie sięga. Darmowy gadżet, miło kojarzy się z osobą, od której go otrzymaliśmy, tyczy się to także firmy. W naszej firmie WIB do każdego Klienta i złożonego przez niego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. W skład naszego asortymentu wchodzi wiele ciekawych propozycji, takich jak: koszulki, długopisy, kubki i inne akcesoria użytku codziennego. Produkujemy dowolne modele, wzory i kolory, które dostosowane są idealnie do indywidualnych potrzeb Klienta. Te produkty są świetnym nośnikiem informacji i reklamy. Torby wykonywane są przez nas z materiałów takich jak: bawełna, elanobawełna, a także dzianina dresowa.

MATERIAŁY REKLAMOWE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Klient może również dokonać indywidualnego wyboru barwy albo zestawu kolorów w wybranym wykończeniu i znakowaniu tj. sitodruk, sublimacja, haft, a co więcej z dowolnymi dodatkami takimi jak sznurki, klamry czy też uszy. Zanim powstanie projekt, najpierw badane są potrzeby klientów. Następnie projekt opracowywany jest graficznie przez studio projektowe, zgodnie z charakterem technologii, która stosowana jest w firmie WIB. Chcesz spersonalizować gadżet tekstylny? U nas masz taką możliwość! Zdecyduj sam, jak ma wyglądać – jaki ma mieć kształt, kolor i inne cechy oraz z jakiego materiału ma być wykonany! Cały projekt jest w Twoich rękach! Nasz zgrany i profesjonalny zespół spełni Twoje oczekiwani! Oferujemy też: odzież robocza z nadrukiem Białystok, WIB, koszulki KEYA z nadrukiem. Wszelkie nadruki tworzone są przez nas w technologii sitodruku, sublimacji i haftów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

MATERIAŁY REKLAMOWE WIB BIAŁYSTOK

Katarzyna Prościo
tel. kom.: +48 500 221 708
e-mail: k.proscio@wib.pl

Katarzyna Hrynko
tel. kom.: +48 502 504 340
e-mail: k.hrynko@wib.pl

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');