+48 502 687 808 handel@wib.pl

Materiały reklamowe Białystok

Producent gadżetów reklamowych WIB BiałystokMateriały reklamowe, które możemy dla Ciebie przygotować, będą stanowić doskonałe narzędzie marketingu umożliwiające skuteczną promocję Twojej firmy. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, sklepu lub prowadzisz inną działalność to wiedz, że warto zainwestować w taką formę reklamy. Materiały tego typu z psychologicznego punktu widzenia są atrakcyjne, gdyż stanowią pewien rodzaj prezentu, a te lubi dostawać każdy z nas. Osoba, która otrzyma taki gadżet od tego momentu pozytywnie kojarzy firmę, od której go otrzymała. Myślisz o reklamowaniu swojej firmy w ten sposób? Bardzo dobrze trafiłeś.

Dlaczego nasze materiały reklamowe?

Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny. W naszej ofercie mamy wiele interesujących propozycji. Są to np. koszulki, torby, długopisy, kubki i inne akcesoria. Wzór, model i kolor dostosujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Produkty te są doskonałym mobilnym nośnikiem reklamy i informacji. Torby wykonujemy z różnych materiałów, może to być bawełna, elanobawełna, poliester lub dzianina dresowa. Klient może wybrać dowolny kolor lub zestawienie kolorów, od Niego zależy wykończenie i znakowanie (sitodruk, sublimacja, haft), może też wybrać dodatki takie jak sznurki, klamry, uszy itp.

WIB Białystok, czemu my?

Klient może liczyć na wsparcie doradcy handlowego, grafika powstaje w studiu projektowym, gdzie uwzględniana jest specyfika stosowanej w WIB technologii. Nasza firma oferuje możliwość personalizacji gadżetu tekstylnego. Klient może sam zdecydować o jego kształcie, kolorze, materiale, z którego zostanie wykonany oraz o innych cechach. Nadruki tworzymy w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.