Projektowanie gadżetów reklamowych i koszulek

Projektowanie gadżetów reklamowych WIB

Wzorcownia firmy WIB wciąż poszerza się o nowe gadżety, które są projektowane i produkowane w oparciu o zasoby firmy.

Projekt powstaje po rozpoznaniu potrzeb klienta przez doradców handlowych i jest opracowywany graficznie przez studio projektowe, które uwzględnia specyfikę stosowanej w WIB technologii.

W naszym asortymencie znajdziesz też wiele innych interesujących propozycji. Dajemy Ci możliwość spersonalizowania gadżetu tekstylnego! Możesz sam zdecydować o jego kolorze, kształcie, materiale i innych cechach. Nasz zespół zaprojektuje każdy model gadżetu, który spełni Twoje oczekiwania, według konkretnego wskazanego wzorca. Wyprodukujemy każdy gadżet tekstylny według przyjętego projektu z dowolnego materiału (tkaniny, dzianiny, filcu).

Projektowanie koszulek reklamowych WIB

Jesteśmy polskim producentem odzieży, gadżetów tekstylnych i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów. Dostarczamy przedsiębiorstwom zdobione artykuły reklamowe. Umożliwiamy indywidualne zaprojektowanie produktu, co sprawi, że będzie on oryginalny, a przede wszystkim idealnie dopasowany do wizerunku danej marki.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');