+48 502 687 808 handel@wib.pl
Projektowanie gadżetów reklamowych i koszulek

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Jesteśmy producentem tekstylnych gadżetów reklamowych z nadrukiem. Nasza wzorcownia nieustannie się poszerza i wzbogaca o nowe artykuły, które są projektowane i produkowane na podstawie zasobów firmy. Jeśli chcesz wzbogacić jakiś produkt o zdobienie, przekaż go nam i zapoznaj nas ze swoim pomysłem. Gwarantujemy szybki czas realizacji zlecenia. Możesz również liczyć na naszą pomoc w projektowaniu grafiki bądź napisu. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, co sprawia, że jesteśmy w stanie wyprodukować gadżet reklamowy z nadrukiem. Wszystkie artykuły charakteryzują się wysoką jakością, są wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia. Wśród nich znajdują się m.in. poduszki, smycze, a także torby bawełniane z nadrukiem.

Gadżety firmowe z nadrukiem

Wśród naszych propozycji znajdują się gadżety firmowe z nadrukiem. Są to oryginalne artykuły, całkowicie dopasowane do wizerunku danej marki. Na produktach mogą się znaleźć wybrane przez klienta obrazki bądź napisy. Materiały są opracowywane graficznie przez nasze własne studio projektowe, które uwzględnia stosowane u nas technologie. Wykonywane przez nas gadżety z nadrukiem są personalizowane, co sprawia, że mogą być wykorzystywane na prezent. Z pewnością każdy ucieszy się z takiego upominku. Samodzielnie możesz decydować o ich kształcie, materiale, z którego zostaną wykonane, nadrukach, jakie się na nich znajdą oraz wielu innych cechach. Pracujemy na podstawie wskazanego wzorca, wykorzystując różne materiały – dzianiny, tkaniny, filc itd.

Gadżety dla firm z nadrukiem obejmują również gadżety reklamowe z logo firmy. Może być ono wykonane w technologii sitodruku, sublimacji lub wyhaftowane. Nasza firma zajmuje się także projektowaniem, dlatego jesteśmy w stanie samodzielnie przygotować logotyp przedsiębiorstwa oraz inne aplikacje, które mają znaleźć się na gadżetach reklamowych. Jeśli masz już zaprojektowane logo – wystarczy, że dostarczysz je do nas, a my umieścimy je na wybranych produktach. Gadżety reklamowe z logo to doskonały nośnik reklamy, ponieważ w szybki i skuteczny sposób informują potencjalnych klientów o działalności danej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych gadżetów. W celu ustalenia szczegółów można się z nami skontaktować telefonicznie bądź mailowo.