+48 502 687 808 handel@wib.pl

Nadruki na odzieży powierzonej

Wykonujemy nadruki na odzieży powierzonej, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie wszystkie firmy się tego podejmują. My jednak postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy tę usługę. Jeśli nie chcesz zamawiać ubrań z oferty, możesz skorzystać z możliwości zamówienia nadruku na odzieży powierzonej. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować, złożyć zamówienie, a następnie dostarczyć do nas element garderoby, na którym mamy wykonać wybrany przez Ciebie nadruk.

Jesteśmy w stanie oznakować wszystkie ubrania. Najczęściej przyjmujemy zlecenia na wykonanie nadruku na koszulkach, bluzach oraz spodniach. Druk na własnej odzieży to ciekawa propozycja, z której korzysta coraz więcej osób. Jest to też atrakcyjny pomysł na prezent – z pewnością każdy ucieszy się z tak spersonalizowanego podarunku. Na ubraniach możemy umieścić właściwie wszystkie grafiki, napisy czy zdjęcia.

Pranie odzieży z nadrukiem

Podczas prania odzieży z nadrukiem należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych zasad. Ich przestrzeganie pozwoli dłużej cieszyć się niesamowitym efektem ubrań. Przede wszystkim zaleca się pranie i prasowanie tego rodzaju odzieży na lewej stronie, aby nie uszkodzić nadruku. Maksymalna temperatura prania nie powinna przekraczać 40 stopni, natomiast maksymalna ilość obrotów wynosi 600 na minutę. Nie należy również korzystać z suszenia automatycznego, ponieważ może mieć ono szkodliwy wpływ na odzież z nadrukiem. Do prania nie powinno się także dodawać mocnej chemii.