+48 502 687 808 handel@wib.pl

Producent gadżetów reklamowych WIB BiałystokProducent gadżetów reklamowych WIB

Jesteśmy polskim producentem odzieży, gadżetów tekstylnych i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów. Dostarczamy przedsiębiorstwom zdobione artykuły reklamowe. Umożliwiamy indywidualne zaprojektowanie produktu, co sprawi, że będzie on oryginalny, a przede wszystkim idealnie dopasowany do wizerunku danej marki. Ciekawe gadżety reklamowe są stałym i popularnym elementem udanego eventu. Różnego rodzaju targi biznesowe, konferencje, akcje promocyjne są bardzo dobrą okazją do tego, aby wypromować markę, oraz zdobyć sympatię nowych Klientów lub kontrahentów.

Producent WIB – projektowanie gadżetów reklamowych

Nasz zespół zaprojektuje każdy model gadżetu, który spełni Twoje oczekiwania, według konkretnego wskazanego wzorca. Wyprodukujemy każdy gadżet tekstylny według przyjętego projektu z dowolnego materiału (tkaniny, dzianiny, filcu). Znajdziesz u nas stylowe torby, które sprawdzą się idealnie w roli ruchomego nośnika reklamy i informacji. Zależnie od funkcji mogą mieć różną postać – mogą być wykonane z tkanin (bawełna, elanobawełna, poliester), dzianin (dzianiny dresowe), w dowolnym kolorze lub zestawieniu barw, w dowolnym wykończeniu i znakowaniu (sitodruk, sublimacja, haft) i z dowolnymi dodatkami (sznurki, klamry, uszy itp.). Kolejnym popularnym produktem, którym dysponujemy są poduszki i koszulki z nadrukiem. Możemy wyprodukować dowolny wzór, model i kolor.

Oferta dla firm: haft reklamowygadżety reklamowe Białystok WIB.

W naszym asortymencie znajdziesz też wiele innych interesujących propozycji. Dajemy Ci możliwość spersonalizowania gadżetu tekstylnego! Możesz sam zdecydować o jego kolorze, kształcie, materiale i innych cechach. Jeśli prowadzisz swoją firmę lub pragniesz wypromować swoją markę, warto zdecydować się na ciekawe gadżety reklamowe, gdyż kształtują one zaufanie i przywiązanie do marki, a także wpływają na uruchomienie się zasady wdzięczności. Osoba, która otrzyma coś od nas za darmo, będzie chciała się nam odwdzięczyć. Ponadto niejednokrotnie rodzą się u klientów pozytywne skojarzenia związane z otrzymanym upominkiem, które następnie przenoszone są na firmę. Prowadzi to do sytuacji, w której obdarowany chętniej sięgnie po oferowane przez nią produkty lub skorzysta z jej usług. Jeśli czeka Cię zakup materiałów promocyjnych, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.