+48 502 687 808 handel@wib.pl

Projektowanie gadżetów reklamowych

Producent gadżetów reklamowych WIB Białystok

Projektowanie gadżetów reklamowych

Poszukujesz firmy, która zajmuje się tworzeniem gadżetów reklamowych? Jesteś we właściwym miejscu! Jesteśmy firmą, która na rynku działa i prężnie się rozwija od 1992 roku! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy możemy tworzyć gadżety reklamowe najwyższej jakości. To świetne narzędzie marketingowe i sposób na budowanie świadomości Twojej marki.

Powinna po nie sięgnąć każda firma bez względu na to, czy jest małą, dopiero rozpoczynającą przygodę działalnością gospodarczą, czy dużą korporacją. Pomagają w skutecznej promocji firmy, w pozyskiwaniu nowych klientów, a także w budowaniu trwałych relacji z aktualnymi klientami i kontrahentami. Jednymi z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych są długopisy, smycze na klucze, torby, pokrowce na tableta i inne. Specjalizujemy się w produkcji gadżetów tekstylnych i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku, sublimacji oraz haftów. Stanowimy kreatywny zespół projektantów, którzy mogą stworzyć każdy model gadżetu z wykorzystaniem wskazanego wzorca oraz materiału, z którego korzystamy.

Dysponujemy tkaniną, filcem i dzianiną. U nas znajdziesz również duży wybór odzieży reklamowej, to są: koszulki, koszulki polo, bluzy, które mogą być wspaniałym upominkiem dla Klientów. Potrzeby i oczekiwania naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie poszerzamy naszą ofertę gadżetów reklamowych.

Projekt realizujemy po zgłębieniu potrzeb naszych Klientów przez doradców handlowych. Kolejnym krokiem jest ich opracowywanie graficzne przez studio projektowe, uwzględniające specyfikę technologii, którą stosujemy w naszej firmie. W firmie Wib możesz stworzyć własny, indywidualny projekt! Zdecyduj sam o jego kolorze, materiale i innych cechach – projektowanie gadżetów reklamowych to nasza specjalność! Zaprojektujemy wybrany przez Ciebie model gadżetu, zgodnie z Twoimi preferencjami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PROJEKTOWANIE GADŻETÓW REKLAMOWYCH WIB

Katarzyna Prościo
tel. kom.: +48 500 221 708
e-mail: k.proscio@wib.pl

Katarzyna Hrynko
tel. kom.: +48 502 504 340
e-mail: k.hrynko@wib.pl