+48 502 687 808 handel@wib.pl

Informacje o producencie gadżetów reklamowych WIB

Firma WIB pochodząca z Białegostoku to producent gadżetów reklamowych, a także wysokiej jakości odzieży. Na oferowanych przedmiotach wykonujemy nadruki przy wykorzystaniu technologii sitodruku, sublimacji oraz haftów. Klient może samodzielnie wybrać interesujący go projekt lub zaproponować nam własny pomysł. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Misję naszej firmy stanowi integracja całego procesu produkcyjnego. W jednym miejscu zajmujemy się projektowaniem, szyciem, zdobieniem, a także konfekcjonowaniem. Dzięki temu możemy kontrolować każdy etap produkcji, zwracając uwagę na najwyższą jakość wszystkich wyrobów.

Jak wygląda nasz dział produkcji?

Przygotowaliśmy naszą firmę zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjnym do wykonywania różnych zamówień. Dział produkcji został wyposażony w rozbudowane linie technologiczne, co sprawia, że możemy szyć nie tylko odzież, ale również tekstylia. Ponadto wykonujemy zdobienia, wśród których znajdują się nadruki sitodrukowe, nadruki termosublimacyjne oraz hafty. Struktura firmy składa się również z działu doradców handlowych, studia graficznego i działu przygotowania produkcji.

Od 1992 roku dążymy do tego, by nasza działalność spełniała potrzeby i oczekiwania klientów. Z tego powodu wykonujemy nie tylko standardowe, ale również artystyczne nadruki na odzieży. Oferta składa się z wysokiej jakości odzieży, która jest szyta na miejscu. Wśród propozycji znajdują się m.in. koszulki, bluzy, spodnie oraz czapki. Nadruki wykonujemy także na ubraniach powierzonych. W asortymencie dostępne są też maseczki ochronne oraz bogaty wybór gadżetów reklamowych, np. torby bawełniane czy poduszki.

Firma WIB powstała w 1992 roku. Działalność była spełnieniem pasji i zainteresowań jej właściciela w obszarze artystycznych nadruków na koszulkach. Przez ponad 2 dekady działalności z małego zakładu powstała unikalna w swej specjalizacji firma, posiadająca rozwinięty park maszyn zlokalizowany w dużej hali produkcyjnej.

Firma specjalizuje się w realizacji zleceń produkcyjnych na rynku biznesowym w łańcuchu dostaw firm produkcyjnych i branży reklamowej. Odzwierciedleniem rozwoju firmy i możliwości kreacyjnych studia graficznego są autorskie kolekcje tworzone w oparciu o własne studio graficzne i bazę techniczną firmy.