Producent gadżetów reklamowych WIB Białystok

Firma WIB jest polskim producentem odzieży , gadżetów tekstylnych i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów.

Wizja firmy WIB oparta jest na przeświadczeniu o konieczności zintegrowania w jednych rękach całego procesu produkcyjnego tzn. projektowania, szycia, zdobienia i konfekcjonowania. W połączeniu ze sprawdzonymi kanałami zaopatrzeniowymi zapewnia to kontrolę każdego etapu produkcji i najwyższą jakość wyrobów. Firma jest przygotowana technicznie i organizacyjne do realizacji tej wizji.

Dział produkcji jest wyposażony w rozbudowane linie technologiczne w zakresie szycia odzieży i tekstyliów oraz wykonywania zdobień: nadruków sitodrukowych, nadruków termosublimacyjnych i haftów. Pozaprodukcyjna struktura organizacyjna obejmuje dział doradców handlowych, studio graficzne, dział przygotowania produkcji.

Firma WIB powstała w 1992 roku. Działalność była spełnieniem pasji i zainteresowań jej właściciela w obszarze artystycznych nadruków na koszulkach. Przez ponad 2 dekady działalności z małego zakładu powstała unikalna w swej specjalizacji firma, posiadająca rozwinięty park maszyn zlokalizowany w dużej hali produkcyjnej.

Firma specjalizuje się w realizacji zleceń produkcyjnych na rynku biznesowym w łańcuchu dostaw firm produkcyjnych i branży reklamowej. Odzwierciedleniem rozwoju firmy i możliwości kreacyjnych studia graficznego są autorskie kolekcje tworzone w oparciu o własne studio graficzne i bazę techniczną firmy.


(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');