Szycie

Szycie koszulek z własnym nadrukiem, gadżetów i artykułów reklamowych

Własna produkcja w zakresie szycia odzieży i gadżetów tekstylnych  zapewnia możliwość realizacji indywidualnych projektów z materiałów o jakości dopasowanej do potrzeb klienta. W połączeniu z własną produkcją zdobień możliwe jest wykonanie dowolnych realizacji gotowych wyrobów odzieżowych i tekstylnych. Własna produkcja w zakresie szycia,  nadruków i haftów umożliwia realizację specyficznych procesów produkcyjnych np. nadruku formatek i późniejsze szycie wyrobów. Możliwości produkcyjne w zakresie szycia odzieży to około 1 000 szt. koszulek t-shirt dziennie.
Produkujemy koszulki damskie, męskie, z krótkim i długim rękawem, w dowolnej kolorystyce, z dowolnej dzianiny. Możliwa jest realizacja projektu zaproponowanego przez klienta. Koszulki stanowią bazę pod indywidualny nadruk, haft.

Dlaczego warto nam zlecić szycie koszulek z własnym nadrukiem?

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i kompleksowej realizacji zlecenia polegającego na przygotowaniu odzieży reklamowej, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Własna produkcja w zakresie szycia odzieży reklamowej i gadżetów tekstylnych zapewnia możliwość realizacji indywidualnych projektów z wybranych i zaakceptowanych przez klienta materiałów. We własnym zakresie realizujemy też zdobienia na odzieży metodami sitodruku, sublimacji oraz haftu. Mamy możliwość wykonania praktycznie dowolnych realizacji. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy w krótkim czasie wykonać bluzy czy koszulki z własnym nadrukiem. Mamy przy tym pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Dzięki wysokiej jakości wykonania, szyte przez naszą firmę t-shirty, koszulki polo i bluzy cieszą się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Szyjemy odzież, artykuły reklamowe oraz gadżety tekstylne już od 1992 roku i zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');