+48 502 687 808 handel@wib.pl
Szycie

Szycie ubrań z wykonaniem nadruku

Zajmujemy się szyciem ubrań, a także wykonywaniem nadruków na odzieży. Własna produkcja zapewnia nam możliwość realizacji indywidualnych projektów. Do każdego zlecenia wykorzystujemy materiały o najwyższe jakości. Dopasowujemy produkty do potrzeb oraz oczekiwań klientów. Mamy duże doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej specyficzne pomysły. Podejmujemy się wszelkich procesów produkcyjnych, zajmujemy się zarówno szyciem, jak i tworzeniem nadruków czy haftów komputerowych.

Wykonujemy również nadruki formatek, a także szyjemy wszelkie wyroby zamówione przez klienta. Możemy wyprodukować ok. 1000 sztuk koszulek t-shirt dziennie. Zapewniamy szybką i sprawną realizację wszystkich zleceń. Produkujemy koszulki damskie oraz męskie z krótkim i długim rękawem, w dowolnej kolorystyce, z dowolnej dzianiny. Odzież stanowi bazę pod indywidualny nadruk czy haft. Możliwa jest realizacja projektu zaproponowanego przez klienta. W celu poznania szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO WARTO NAM ZLECIĆ SZYCIE KOSZULEK?

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i kompleksowej realizacji zlecenia polegającego na przygotowaniu odzieży reklamowej, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Samodzielnie szyjemy odzież reklamową, co zapewnia możliwość realizacji indywidualnych projektów. Możemy je wykonać z wybranych bądź zaakceptowanych przez klienta materiałów. We własnym zakresie realizujemy też zdobienia na odzieży metodami sitodruku, sublimacji oraz haftu. Mamy możliwość wykonania wszystkich dowolnych realizacji. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie wyprodukować bluzy czy koszulki z własnym nadrukiem. W pełni kontrolujemy cały proces produkcyjny. Dzięki wysokiej jakości wykonania, szyte przez naszą firmę t-shirty, koszulki polo i bluzy cieszą się dużą popularnością oraz zainteresowaniem.

Szycie gadżetów i artykułów reklamowych

Duże doświadczenie i wiedza pozwalają nam na szycie gadżetów i artykułów reklamowych. Od 1992 roku podejmujemy się tworzenia produktów tekstylnych, których główny cel stanowi reklama. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością, są estetyczne, co sprawia, że przyciągają spojrzenie. Zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców i nieustannie poszerzamy ofertę. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy starannie. Produkowane przez nas gadżety tekstylne mogą być wykorzystywane nie tylko prywatnie, ale również publicznie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.