Szycie

Szycie koszulek z własnym nadrukiem, gadżetów i artykułów reklamowych

Własna produkcja w zakresie szycia odzieży i gadżetów tekstylnych  zapewnia możliwość realizacji indywidualnych projektów z materiałów o jakości dopasowanej do potrzeb klienta. W połączeniu z własną produkcją zdobień możliwe jest wykonanie dowolnych realizacji gotowych wyrobów odzieżowych i tekstylnych. Własna produkcja w zakresie szycia,  nadruków i haftów umożliwia realizację specyficznych procesów produkcyjnych np. nadruku formatek i późniejsze szycie wyrobów. Możliwości produkcyjne w zakresie szycia odzieży to około 1 000 szt. koszulek t-shirt dziennie.
Produkujemy koszulki damskie, męskie, z krótkim i długim rękawem, w dowolnej kolorystyce, z dowolnej dzianiny. Możliwa jest realizacja projektu zaproponowanego przez klienta. Koszulki stanowią bazę pod indywidualny nadruk, haft.

Dlaczego warto nam zlecić szycie koszulek z własnym nadrukiem?

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i kompleksowej realizacji zlecenia polegającego na przygotowaniu odzieży reklamowej, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Własna produkcja w zakresie szycia odzieży reklamowej i gadżetów tekstylnych zapewnia możliwość realizacji indywidualnych projektów z wybranych i zaakceptowanych przez klienta materiałów. We własnym zakresie realizujemy też zdobienia na odzieży metodami sitodruku, sublimacji oraz haftu. Mamy możliwość wykonania praktycznie dowolnych realizacji. Nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy w krótkim czasie wykonać bluzy czy koszulki z własnym nadrukiem. Mamy przy tym pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Dzięki wysokiej jakości wykonania, szyte przez naszą firmę t-shirty, koszulki polo i bluzy cieszą się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Szyjemy odzież, artykuły reklamowe oraz gadżety tekstylne już od 1992 roku i zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.