Haft

Hafty na odzieży

Wykonujemy zdobienia na odzieży w technologii haftu komputerowego. Nasze zaplecze technologiczne umożliwia stworzenie haftów o szerokości do 28 cm, w maksymalnie 12 kolorach. Hafty realizujemy na wykrojach, poszczególnych elementach odzieży, jak i na gotowej odzieży, a także na czapkach. Wykonujemy hafty według projektu dostarczonego przez klienta, opracowujemy wzory zgodnie z wytycznymi, lub przygotowujemy własną koncepcję. Możemy wyhaftować logo, emblemat bądź napis zawierający np. podstawowe informacje o firmie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy się do konkretnych potrzeb.

Czym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy jest technologią wykonywania zdobień na odzieży przy użyciu specjalnych maszyn haftujących sterowanych komputerowo. W przeciwieństwie do technik nadruku, takich jak sublimacja czy sitodruk, których efektem jest uzyskanie płaskiego wzoru, hafty są trójwymiarowe. Wzory haftowane wyglądają bardziej elegancko niż nadruki na odzieży i doskonale pasują do nieco grubszych materiałów, takich jak np. koszulki polo, bluzy polary czy czapki. Kolejnymi niepodważalnymi atutami haftów są bardzo wysoka wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne, zdzierania i pranie. Jest to możliwe dzięki niciom o dużej trwałości oraz mocnym splotom. Haft można łączyć z pozostałymi technikami znakowania odzieży. W firmie WIB wykonujemy naszywki, a także aplikacje łączące techniki sitodruku, sublimacji i haftu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');