Nadruki

Nadruki na koszulkach i materiałach reklamowych

Oferujemy nadruki na odzieży i innych tekstylnych materiałach reklamowych, takich jak np. torby, poduszki czy chusty. Zdobienia wykonujemy w technologii sitodruku, sublimacji oraz haftu. Dysponujemy liniami technologicznymi obejmującymi kompletny cykl produkcyjny, począwszy od projektowania po przygotowanie i druk. Wyposażenie, którym dysponujemy, umożliwia nam produkcję przekraczającą 20 tys. nadruków sitodrukowych dziennie oraz do 1000 m2 materiałów w technologii termosublimacji. Istnieje możliwość łączenia rodzajów zdobień, np. sublimacji z sitodrukiem czy haftem, co daje niesamowity efekt końcowy.

Nadruki na odzieży roboczej

Odzież robocza, w której pracują pracownicy danej firmy, jest wizytówką całego przedsiębiorstwa. Powinna być wygodna dla pracownika, ale też estetyczna. Możesz zlecić nam zaprojektowanie wzoru, który znajdzie się na odzieży Twoich pracowników bądź dostarczyć własny wzór. Może to być logotyp albo inna aplikacja kojarząca się z firmą. Wykonujemy nadruki na odzieży roboczej, którą szyjemy we własnym zakresie w naszym zakładzie produkcyjnym.

Nadruki na odzieży powierzonej przez klienta

Jesteśmy firmą, która stawia na zadowolenie klienta i bardzo chętnie podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych zleceń. Oprócz szycia koszulek i bluz i innych tekstylnych artykułów reklamowych świadczymy usługi wykonywania nadruków na odzieży powierzonej przez klienta. Oferujemy sublimację odzieży roboczej oraz nadruki wykonywane metodą sitodruku. Wykorzystywane przez nas technologie w żaden sposób nie niszczą odzieży, dzięki czemu zachowuje ona swoje właściwości sprzed znakowania.