+48 502 687 808 handel@wib.pl
Nadruki

Nadruki na odzieży i materiałach reklamowych

Wykonujemy nadruki na odzieży oraz tekstylnych materiałach reklamowych. Oferujemy zdobienia takich produktów jak np. torby, poduszki czy chusty. Przygotowujemy je w technologii sitodruku, sublimacji lub haftu. Dysponujemy liniami technologicznymi obejmującymi kompletny cykl produkcyjny, począwszy od projektowania po przygotowanie i druk. Wyposażenie, którym dysponujemy, umożliwia nam produkcję przekraczającą 20 tys. nadruków sitodrukowych dziennie oraz do 1000 m2 materiałów w technologii termosublimacji. Wszystkie nadruki wykonujemy z najwyższą jakością, dzięki czemu są bardzo wyraźne, niezależnie od produktu, na którym je umieszczamy. Istnieje możliwość łączenia rodzajów zdobień, np. sublimacji z sitodrukiem czy haftem, co daje niesamowity efekt.

Zdobienia na odzieży roboczej

Wykonujemy również zdobienia na odzieży roboczej, która stanowi wizytówkę całego przedsiębiorstwa. Noszą ją pracownicy danej firmy, dlatego warto zwrócić uwagę na jej staranny dobór. Powinna być nie tylko wygodna dla pracownika, ale też estetyczna. Możesz zlecić nam zaprojektowanie wzoru, który znajdzie się na odzieży Twoich pracowników bądź dostarczyć własny projekt. Najczęściej na ubraniach roboczych umieszcza się logotyp lub inny nadruk związany z działalnością firmy. Oferowaną odzież szyjemy we własnym zakresie w naszym zakładzie produkcyjnym.

Wykonujemy nadruki na odzieży powierzonej przez klienta

Jesteśmy firmą, która stawia na zadowolenie klienta i bardzo chętnie podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych zleceń. Oprócz szycia koszulek i bluz oraz innych tekstylnych artykułów reklamowych świadczymy usługi wykonywania nadruków na odzieży powierzonej przez klienta. Możesz dostarczyć do nas własne ubrania bądź skorzystać z naszych propozycji. Oferujemy sublimację odzieży roboczej oraz zdobienia wykonywane metodą sitodruku. Wykonujemy także haft komputerowy. Wykorzystywane przez nas technologie w żaden sposób nie niszczą odzieży, dzięki czemu zachowuje ona swoje właściwości sprzed znakowania. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania indywidualnej wyceny zamówienia. Chętnie przedstawimy szczegóły dotyczące oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały okres współpracy.