+48 502 687 808 handel@wib.pl
Poduszki

Poduszki reklamowe

Poduszki reklamowe to oryginalny nośnik reklamy. Są to bardzo wygodne i jednocześnie praktyczne artykuły, na których można umieścić informacje na temat danej firmy. Dzięki temu o działalności dowie się wiele osób i być może skorzysta z usług czy produktów w przyszłości. Poduszki reklamowe mogą być wręczane klientom oraz partnerom biznesowym jako upominki podczas różnych eventów, spotkań czy imprez firmowych. Mogą również służyć jako element wystroju firmy. Poduszki reklamowe z nadrukami zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są miękkie, wygodne i estetyczne. Wykonujemy je w krótkim terminie i przystępnej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy do kontaktu.

Poduszki z nadrukiem jako pomysł na prezent

Poduszki z nadrukiem mogą być wykorzystywane również jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Szyjemy poduszki z różnymi motywami. Mogą być zadrukowane całe lub tylko częściowo. Pełnią zarówno funkcję dekoracyjną, jak i relaksacyjną. Stosowane są do spania, a także do wystroju domu, mieszkania, biura lub firmy. Podczas ich produkcji zwracamy uwagę na wszystkie potrzeby oraz oczekiwania klientów. Na poduszkach najczęściej umieszcza się logo, napis, grafikę bądź fotografię, co jest możliwe dzięki stosowanej w naszej firmie technologii sublimacji. Zamawiając poduszki u nas, masz możliwość wyboru kształtu, koloru i zdobienia, a także materiału, z jakiego mają być wykonane.

Dzięki tym zaletom poduszki mogą być wręczane jako prezent niezależnie od okazji. Z pewnością każdy ucieszy się z takiego upominku. Doskonale sprawdzają się na urodziny, imieniny bądź Dzień Matki. Można na nich umieścić zdjęcie, dlatego idealnie nadają się także z okazji Walentynek czy rocznicy związku. Jeśli zależy Ci na tym, aby poduszka została wykonana zgodnie ze wszelkimi upodobaniami, skontaktuj się z nami. Dokładnie zapoznamy się z Twoim pomysłem, a następnie sprawnie zrealizujemy zamówienie.