Poduszki

Poduszki reklamowe WIB

Jednym z ciekawszych artykułów reklamowych może być poduszka. Wykonujemy poduszki pełniące różne funkcje – dekoracyjne, relaksacyjne, poduszki do spania, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Szczególnie polecamy poduszki z nadrukiem, będące świetnym nośnikiem reklamy. Na poduszce możemy umieścić logo, napis, grafikę, a nawet fotografię, co jest możliwe dzięki stosowanej w naszej firmie technologii sublimacji. Zamawiając poduszki u nas, masz możliwość wyboru kształtu, koloru i zdobienia, a także materiału, z jakiego mają być wykonane. Poduszki reklamowe WIB doskonale sprawdzają się w na kanapach w firmie, w biurach, ale też w domach mieszkalnych.

Poduszka jako gadżet reklamowy

Poduszka jest praktycznym gadżetem reklamowym, który nigdy nie wyjdzie z mody. Na wszelkiego rodzaju eventach czy imprezach firmowych mogą być wręczane klientom czy partnerom biznesowym jako upominki, można ich również używać, jako element wystroju firmy. Poduszki WIB są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są miękkie, wygodne i estetyczne. Wykonujemy poduszki reklamowe w krótkim terminie i przystępnej cenie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych poduszkach reklamowych, zapraszamy do kontaktu.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');