Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Realizujemy zlecenia na gadżety firmowe. Mamy własny zespół specjalizujący się w projektowaniu różnego rodzaju gadżetów dla firm. Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje w 100% spełniały oczekiwania klientów. Szczególną uwagę zwracamy na wskazaną przez odbiorcę funkcję oraz wzór, zgodnie z którym ma zostać wykonany produkt. Dzięki własnemu zapleczu projektowemu i produkcyjnemu gadżety firmowe produkowane przez naszą firmę są trwałe i estetyczne. Jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy gadżet tekstylny z dowolnego rodzaju materiału (dzianiny, tkaniny, filcu itp.). Zamówienia realizujemy zgodnie z przyjętym przez klienta projektem. Na artykułach wykonujemy zdobienia w postaci nadruków metodą sitodruku, sublimacji, a także hafty komputerowe. Zastosowane zdobienia zależą od preferencji zamawiającego.

Jakie gadżety reklamowe dla firm dostępne są w ofercie?

Przygotowaliśmy bogaty wybór gadżetów reklamowych dla firm. Większość produktów sprzedajemy również osobom prywatnym w niewielkości ilościach. Są jednak artykuły, jak np. smycze, które oferujemy wyłącznie hurtowo. W naszym asortymencie znajdują się m.in. koszulki, drukowane chustki oraz bawełniane torby z nadrukiem. Mamy duży wybór odzieży zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zajmujemy się produkowaniem i projektowaniem nie tylko koszulek t-shirt i polo, ale także bluz, polarów czy spodni. Ciekawą propozycję stanowią również czapki i poduszki.

Zalety gadżetów firmowych

Nasze gadżety reklamowe dla firm są praktyczne, co stanowi ich największą zaletę. Pozwalają wykreować i uatrakcyjnić wizerunek przedsiębiorstwa. Dzięki temu często są wykorzystywane jako skuteczny nośnik reklamy. Koszt gadżetów firmowych nie jest wysoki, dlatego są one doskonałym sposobem promowania firmy. Artykuły reklamowe wręczane klientom i partnerom biznesowym zwiększają świadomość na temat promowanej marki, co przekłada się na wzrost dochodów. Oferowane gadżety firmowe są nie tylko tanie i praktyczne, ale także estetycznie wykonane. Bardzo ładnie się prezentują, co sprawia, że mogą być bez problemu wręczane nawet najważniejszym klientom czy współpracownikom. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.