+48 502 687 808 handel@wib.pl
Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Realizujemy zlecenia na gadżety firmowe. Mamy własny zespół specjalizujący się w projektowaniu różnego rodzaju gadżetów dla firm. Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje w 100% spełniały oczekiwania klientów. Szczególną uwagę zwracamy na wskazaną przez odbiorcę funkcję oraz wzór, zgodnie z którym ma zostać wykonany produkt. Dzięki własnemu zapleczu projektowemu i produkcyjnemu gadżety firmowe produkowane przez naszą firmę są trwałe i estetyczne. Jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy gadżet tekstylny z dowolnego rodzaju materiału (dzianiny, tkaniny, filcu itp.). Zamówienia realizujemy zgodnie z przyjętym przez klienta projektem. Na artykułach wykonujemy zdobienia w postaci nadruków metodą sitodruku, sublimacji, a także hafty komputerowe. Zastosowane zdobienia zależą od preferencji zamawiającego.

Gadżety reklamowe to skuteczne narzędzie marketingu, po które powinna sięgnąć każda firma bez względu na to, czy jest to mała działalność gospodarcza, czy ogromna korporacja. Są one doskonałą metodą promocji i zwiększania świadomości marki.

Pomagają nie tylko w pozyskiwaniu nowych klientów, ale także w budowaniu trwałych relacji z aktualnymi klientami i kontrahentami. Świetnym gadżetem marketingowym mogą być smycze na klucze, długopisy, kubki, torby, pokrowce na tableta i inne.

Jakie gadżety reklamowe dla firm dostępne są w ofercie?

Przygotowaliśmy bogaty wybór gadżetów reklamowych dla firm. Większość produktów sprzedajemy również osobom prywatnym w niewielkości ilościach. Są jednak artykuły, jak np. smycze, które oferujemy wyłącznie hurtowo. W naszym asortymencie znajdują się m.in. koszulki, drukowane chustki oraz bawełniane torby z nadrukiem. Mamy duży wybór odzieży zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zajmujemy się produkowaniem i projektowaniem nie tylko koszulek t-shirt i polo, ale także bluz, polarów czy spodni. Ciekawą propozycję stanowią również czapki i poduszki.

Zalety gadżetów firmowych

Nasze gadżety reklamowe dla firm są praktyczne, co stanowi ich największą zaletę. Pozwalają wykreować i uatrakcyjnić wizerunek przedsiębiorstwa. Dzięki temu często są wykorzystywane jako skuteczny nośnik reklamy. Koszt gadżetów firmowych nie jest wysoki, dlatego są one doskonałym sposobem promowania firmy. Artykuły reklamowe wręczane klientom i partnerom biznesowym zwiększają świadomość na temat promowanej marki, co przekłada się na wzrost dochodów. Oferowane gadżety firmowe są nie tylko tanie i praktyczne, ale także estetycznie wykonane. Bardzo ładnie się prezentują, co sprawia, że mogą być bez problemu wręczane nawet najważniejszym klientom czy współpracownikom. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.