Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Realizujemy zlecenia na gadżety firmowe. Mamy własny zespół kreatywny specjalizujący się w projektowaniu różnego rodzaju gadżetów dla firm. Dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje w 100% spełniały oczekiwania klienta w zakresie wskazanej funkcji lub wzorca. Mamy możliwość wyprodukowania niemal każdego gadżetu tekstylnego z dowolnego rodzaju materiału (dzianiny, tkaniny, filcu itp.), według przyjętego przez klienta projektu. Wykonujemy zdobienia, w postaci nadruków metodą sitodruku, sublimacji, a także hafty, w zależności od preferencji zamawiającego. Dzięki własnemu zapleczu projektowemu i produkcyjnemu gadżety firmowe produkowane przez naszą firmę są trwałe i estetyczne.

Zamów gadżety firmowe w firmie WIB

Nasze praktyczne gadżety firmowe dla firm, takie jak koszulki z nadrukiem, torby bawełniane, smycze czy drukowane chustki pozwolą wykreować i uatrakcyjnić wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Koszt gadżetów firmowych nie jest wysoki, dlatego są one doskonałym sposobem promowania firmy. Artykuły reklamowe wręczane klientom i partnerom biznesowym zwiększają świadomość na temat promowanej marki, co przekłada się na wzrost dochodów. Dowiedz się więcej o gadżetach firmowych WIB, kontaktując się z nami. Zapraszamy do współpracy.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i[\'GoogleAnalyticsObject\']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,\'script\',\'https://www.google-analytics.com/analytics.js\',\'ga\'); ga(\'create\', \'UA-78977228-1\', \'auto\'); ga(\'send\', \'pageview\');