+48 502 687 808 handel@wib.pl

Co można wyhaftować na bluzach z kapturem?

Bluzy z nadrukiem sprawdzą się niezależnie od wieku, a więc jest to uniwersalny i praktyczny gadżet reklamowy. Tak naprawdę na bluzie można wyhaftować niemal każdy wzór.

Może to być:

– Logo;

– Hasło reklamowe;

– Dowolny napis;

– Prostą grafikę.

Hafty powstają metodą komputerową, co oznacza wysoką precyzję wykonania. Mogą to być wzory wielokolorowe o różnym stopniu skomplikowania. Haft komputerowy to niezwykle trwała technika znakowania. Maszyna hafciarska sterowana jest za pomocą komputera i specjalistycznego oprogramowania, a więc wzory powstają bardzo szybko, nawet jeśli potrzebne jest zastosowanie kilku kolorów nici. Projekt haftu można stworzyć na podstawie dowolnej grafiki dostarczonej przez klienta. Na cenę wpływa wielkość i rodzaj haftowanej powierzchni oraz liczba uderzeń igły na centymetr kwadratowy.

Dlaczego warto wybrać haft komputerowy do znakowania odzieży?

Wzory wykonane hafciarką są niezwykle trwałe. Nadruk na odzieży nie straci na jakości nawet pomimo intensywnej eksploatacji i częstego prania w wysokich temperaturach. Logo nie zetrze się ani nie spierze, wzór nie skruszy się ani się nie odklei. Haft wykonuje się głównie na grubszych materiałach, a więc bluzy doskonale się do tego nadają. Może być to tkanina o dowolnym kolorze i składzie. Nie wpływa to na jakość nadruku i intensywność kolorów, co może się zdarzyć w innych metodach znakowania.

Nadruki na odzieży wykonywane metodą haftu komputerowego są wypukłe i wyczuwalne w dotyku. Można pokusić się o stwierdzenie, że haft jest równie trwały co odzież, którą zdobi — stanowi bowiem integralną część materiału.

Haftu nie można wykonywać na materiałach o gramaturze niższej niż 190 g/m2, czyli na materiałach o niskiej jakości. Pewne ograniczenie stanowi także wielkość pola zadruku oraz ilość kolorów. Niemniej jest to najlepsza technika do znakowania odzieży i wyszywania prostych, niewielkich elementów.