+48 502 687 808 handel@wib.pl

Producent toreb reklamowych WIB Białystok

Producent toreb reklamowych

Producent toreb reklamowych

Torby reklamowe to nie tylko praktyczny i modny gadżet, który może służyć do przechowywania i przenoszenia rzeczy osobistych i różnych przedmiotów. To przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingu, które można wykorzystać do promowania danej marki. Powinna po nie sięgnąć każda firma bez względu na to, czy jest to mała działalność gospodarcza, czy ogromna korporacja. Dzięki torbie z nadrukiem reklamowym możesz:

  • zwiększyć rozpoznawalność swojej marki,
  • zbudować pozytywny wizerunek swojej firmy,
  • pozyskać nowych klientów,
  • zbudować trwałe relacje z nowymi i aktualnymi klientami i kontrahentami,

 

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta toreb reklamowych, to jesteś we właściwym miejscu! Firma WIB działa na rynku od 1992 roku i specjalizuje się w produkcji odzieży i gadżetów reklamowych, w tym toreb reklamowych oraz nadruków wykonywanych w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów. Nasz kreatywny i doświadczony zespół wyprodukuje dowolny wzór i model torby dostosowany do Twoich potrzeb. Torba może być wyprodukowana w różnej postaci, to doskonały nośnik reklamy i informacji, dlatego warto wybrać odpowiedni kolor i nadruk.

Nasze torby wykonujemy z różnych tkanin tj. bawełna, elanobawełna, poliester, dzianiny dresowej w dowolnym kolorze lub zestawieniu kolorów, a także o dowolnym wykończeniu i znakowaniu (sitodruk, sublimacja, haft) oraz z dowolnymi elementami takimi jak sznurki, klamry, uszy itp. Projekt powstaje po rozpoznaniu Twoich potrzeb przez naszych doradców handlowych, później zaś jest graficznie opracowywany przez studio projektowe, które kieruje się specyfiką technologii, którą stosujemy w firmie WIB hurtownia odzieży reklamowej . Możesz stworzyć swój własny indywidualny projekt i spersonalizować go. Zaprojektujemy wybrany przez Ciebie model torby reklamowej, zgodnie z Twoimi preferencjami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług i skorzystania z niej.