+48 502 687 808 handel@wib.pl

Czapeczki z daszkiem dla pracowników elementem reklamy

Czapeczki z daszkiem to modne nakrycie głowy, które wykorzystywane może być jako okrycie głowy codzienne, idealnie wpasowujące się w sportowy styl miejski, czy casual. To również nieocenione dodatek do stroju wielu grup zawodowych, aż w końcu sposób na skuteczną reklamę firmy. Dlaczego czapeczki z daszkiem dla pracowników to sprawdzony sposób na reklamę firmy? Przekonajmy się.

Rodzaje czapeczek z daszkiem

Wśród czapeczek z daszkiem można wyróżnić czapeczki zimowe z „nausznikami”, z profilowanym wydłużonym tyłem, chroniącym kark przed nadmiernym operowaniem słońca oraz klasyczne regulowane snapback. Występują również czapeczki z siateczkowymi wstawkami (czapeczki trucker) idealne na gorące letnie dni czy też tzw. czapeczki fullcap bez możliwości regulacji obwodu. Każdy z wymienionych rodzajów nakryć głowy można poddawać identyfikacji wizualnej w postaci sitodruku, sublimacji czy też haftu komputerowego. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość. Dlatego w równej mierze dbamy o nowoczesny park maszynowy, jak i bazę – produkty światowych marek odzieżowych. Bez względu na wybrany sposób prezentacji reklamy na czapce z daszkiem z całą pewnością będzie ona prezentowała się idealnie i spełniała swoją funkcję ochronną.

Dlaczego warto postawić na firmowe czapeczki z daszkiem?

Poza polarami, kurtkami wierzchnimi czapeczki z daszkiem to jeden z najczęściej używanych dodatków odzieżowych w przypadku wykonywania prac na świeżym powietrzu. Dzięki nim nie tylko zyskuje się ciekawy modny dodatek do sportowego stroju, ale także idealną ochronę twarzy i oczu przed słońcem, a zimą chłodem, wiatrem czy też drobnym deszczem. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnym możliwością znakowania w łatwy sposób można je dopasować do potrzeb klienta. Potocznie nazywane przez wszystkich bejsbolówki z nadrukiem mogą stanowić podstawę stroju, uniformu pracowników hal, magazynków firm kurierskich, gdzie poza bezpieczeństwem w pracy liczy się również wygoda.

Czapka z daszkiem a przepisy bhp

Omawiany rodzaj nakrycia głowy spełnia podstawową funkcję zabezpieczającą pracowników przed działaniem wysokiej temperatury i promieni UV. Dzięki nim, zarówno pracownicy budowlani, branż wykończeniowych, monterzy, jak i mechanicy zyskują estetyczne zabezpieczenie głowy przed ewentualnym udarem. Szukając idealnej czapki z daszkiem do celów pracowniczych, trzeba zwrócić uwagę na jej budowę. Chodzi tu o, chociażby kształt i długość daszku, czy ilość otworów wentylacyjnych i możliwość regulacji obwodu. Dobrze wykonana czapka z daszkiem z logiem firmy nie tylko będzie się ładnie prezentowała, ale przede wszystkim nie będzie ograniczać widoczności, zapewniać stabilną ochronę oczu i czubka głowy przed słońcem. To niezastąpiony dodatek do wyposażenia stroju pracowniczego w branży budowlanej, mechanice, rolnictwie, ogrodnictwie, transporcie, gastronomii oraz rekreacji.