+48 502 687 808 handel@wib.pl

Jak zrealizować własny pomysł nadruku na t-shircie?

Odzież firmowa nierzadko bywa oznaczona logotypem firmy. Wykorzystuje się do tego różne techniki znakowania np. sitodruku, sublimacji lub haftu. Poza hurtową produkcją coraz częściej przyjmujemy zamówienia na wykonanie nadruków na prezent na pojedynczych egzemplarzach ubrań. Jak wykonać koszulkę z własnym nadrukiem?

Dlaczego warto personalizować odzież?

Chęć obdarowania bliskich nietuzinkowym prezentem, jest w każdym z nas bez wyjątku. Nikt nie lubi czuć się pominięty, nieważny. Lubimy być dla kogoś kimś wyjątkowym, a tę wyjątkowość idealnie podkreślają prezenty szyte na miarę. Warto chcąc wykonać koszulkę z nadrukiem, warto rozejrzeć się za producentem, który dysponuje wysoko rozwiniętym sprzętem do znakowania odzieży bez względu na to czy będzie to polar, bawełna, kurtka czy spodnie. Dostęp do wysoce technologicznie rozwiniętych maszyn pozwoli podjąć się nadruków na odzieży powierzonych w dowolnym wariancie: sentencja, obrazek, zdjęcie każdy z nich powinien być wykonany tak, aby efekt zapierał dech w piersiach również po wypraniu koszulki.

Jak wykonać wydruk na koszulce według swojego pomysłu?

Poza gotowymi wzorami druku ciekawą formą personalizacji koszulki jest wykonanie nadruku w postaci zdjęcia, niekiedy również fragmencie ulubionego wiersza. W zależności od tego, jaki efekt będziemy chcieli uzyskać, dobra firma z branży reklamowej wykona druk wypukły (może być wielokolorowy), druk  puchnący, czy też druk fotorealistyczny, idealny do nadruków okazjonalnych związanych z wydarzeniami rodzinnymi, personalnymi rocznicami

Druk ten wykonany jest z wykorzystaniem techniki Ultra Gel, dającej efekt trójwymiarowości.

Odpowiednio dobrana metoda znakowania do składu materiału będzie trwała i dobrze się prezentowała również po praniu. Odzież z nadrukiem należy prać na lewej stronie w temperaturze do 40 stopni, i obrotach do 600 na minutę. Trzeba unikać suszenia automatycznego i do samego prania nie używać silnej chemii.