+48 502 687 808 handel@wib.pl

Na jakim tworzywie można wykonać nadruki?

Nadruki na ubraniach dodają im unikatowości, a także są oryginalną ozdobą każdej stylizacji. Często stanowią wyraz również wyrazem zainteresowań właściciela odzieży. Popularne stają się też różnego rodzaju ozdobne poduszki oraz torby. W związku z tym coraz więcej osób szuka niespotkanych wcześniej zdobień tkaniny. Jeśli oferta sieciówek nie jest zadowalająca, warto skorzystać z usług firmy wykonującej nadruki dopasowane do preferencji Klienta. Jakie tworzywa są odpowiednie do tego rodzaju zdobień?

Wykonywanie nadruków na ubraniach

Wykonywanie nadruków jest możliwe na tkaninach, z których są szyte np. koszule, bluzki oraz spódniczki. Pięknie wyglądają drobne zdobienia na kołnierzyku lub przedniej kieszeni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kwiatami czy kropkami urozmaicić jeans. Osoby znające się na swoim fachu, nie mają problemu, aby ozdobić też tkaniny typowe dla marynarek oraz płaszczy. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się dzianina. Dzięki swej elastyczności nierzadko jest wykorzystywana do szycia dresów, bluz, a także wygodnych sukienek. Również na ubraniach stworzonych z tego typu materiału, można umieścić nadruki. W tej roli sprawdzają się mieszanki bawełniano-poliestrowe i podłoża stworzone wyłącznie z poliestru. Nie ma więc kłopotu z naszyciem loga firmy na czapce. Ozdobić można też ciepłe polary.

Z jakiego tworzywa wybierać gadżety do nadruku?

Warto nadrukować oryginalny wzór na bawełnianą torbę na zakupy. Ozdoby mogą pojawić się również na tkaninie z mikrofibry, z której szyte są np. ręczniki czy też na wełnie i akrylu, dobrym do szycia koców. Udekorować można nawet filc, więc takie elementy jak podkładki nabiorą niecodziennego charakteru. Z kolei urządzając wnętrze mieszkania, często szuka się elementów dekoracyjnych idealnie pasujących do designu pomieszczenia. W związku z tym chętnie wybierane są poduszki. Idąc do drukarni, można stworzyć unikatowe wzory, zarówno na bawełnie, jak i lnie.