Producent gadżetów reklamowychGadżety reklamowe to skuteczne narzędzie marketingu, po które powinna sięgnąć każda firma bez względu na to, czy jest to mała działalność gospodarcza, czy ogromna korporacja. Są one doskonałą metodą promocji i zwiększania świadomości marki.

Pomagają nie tylko w pozyskiwaniu nowych klientów, ale także w budowaniu trwałych relacji z aktualnymi klientami i kontrahentami. Świetnym gadżetem marketingowym mogą być smycze na klucze, długopisy, kubki, torby, pokrowce na tableta i inne. Firma WIB działająca od 1992 roku specjalizuje się w produkcji gadżetów tekstylnych i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku i sublimacji oraz haftów. Nasz kreatywny zespół projektantów może stworzyć każdy model gadżetu według wskazanego wzorca i dowolnego materiału – tkaniny, dzianiny, filcu.

Producent toreb i gadżetów reklamowych

Oferujemy również duży wybór odzieży reklamowej tj. koszulki, koszulki polo, bluzy, które mogą stanowić element garderoby pracowników lub być ciekawym upominkiem dla Klientów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę gadżetów reklamowych, które projektowane i produkowane są zgodnie z zasobami firmy oraz obraną przez nas metodą. Projekt powstaje po rozpoznaniu potrzeby klienta przez doradców handlowych, następnie jest opracowywany graficznie przez studio projektowe, które uwzględnia specyfikę technologii, która jest stosowana w firmie WIB. W naszej firmie dajemy Ci możliwość stworzenia indywidualnego projektu i spersonalizowania gadżetu tekstylnego. Możesz sam zdecydować o jego kształcie, kolorze, materiale i innych charakterystycznych cechach. Nasz zespół zaprojektuje wybrany przez Ciebie model gadżetu, zgodnie z Twoimi preferencjami! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług i skorzystania z niej – projektowanie gadżetów reklamowych WIB (Gadgets production in Poland).

DZIAŁ SPRZEDAŻY GADŻETÓW REKLAMOWYCH I TOREB

Katarzyna Prościo
tel. kom.: +48 500 221 708
e-mail: k.proscio@wib.pl

Katarzyna Hrynko
tel. kom.: +48 502 504 340
e-mail: k.hrynko@wib.pl