+48 502 687 808 handel@wib.pl

Z jakiej okazji można podarować spersonalizowany ręcznik?

Spersonalizowany ręcznik to przede wszystkim przydatny gadżet, który na dłużej zagości w życiu obdarowanej osoby. Z jakiej okazji warto zdecydować się na jego wręczenie oraz komu dokładnie?

Wyjątkowy prezent na ślub

Pięknie wykonane, spersonalizowane oraz zrobione z wysokiej jakości tkanin ręczniki dobrze sprawdzą się jako praktyczny prezent dla ślub. Tutaj warto zdać się jednak przede wszystkim na minimalizm, a także gustowne oraz eleganckie litery. Mogą to być m.in. inicjały państwa młodych, a także data ślubu. Abu uzyskać taką dokładność i elegancję doskonale sprawdzi się zwłaszcza haft komputerowy, dzięki któremu można osiągnąć naprawdę piękny wizualnie oraz trwały efekt.

Upominek na urodziny

Spersonalizowany ręcznik to także doskonały prezent urodzinowy dla bliskiej nam osoby. Może zawierać on nie tylko inicjały, ale także motto lub zwrot, którym kieruje się w życiu osoba obdarowana. Taki ręcznik może posiadać także dodatkowe grafiki, które nadadzą mu unikalności.

Prezent na chrzest

Wykonany ze szlachetnego materiału i niewielki ręcznik w kolorze białym sprawdzi się też jako pamiątka chrztu. Także i tutaj warto zdecydować się nie tylko na umieszczenie inicjałów dziecka, ale również daty urodzenia oraz samego wydarzenia. Prezent z pewnością zostanie doceniony zwłaszcza po wielu latach i będzie stanowił wyjątkową pamiątkę tego dnia.

Upominek dla rodziców

Piękny zestaw ręczników może być podarowany także rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu albo poznania się. Atutem jest przede wszystkim to, że będzie to prezent praktyczny, czyli taki, który będzie mógł być używany przez dłuższy czas. Dla wielu osób to niewątpliwa zaleta sprawiająca, że takie upominki są zdecydowanie bardziej doceniane.

Jak widać są wręcz niezliczone okazje w przypadku których doskonale sprawdzi się spersonalizowany ręcznik, przede wszystkim ten z imieniem lub inicjałami obdarowanej osoby. Taki gadżet może zawierać również inne elementy ozdobne, których wykonaniem z przyjemnością zajmiemy się także w naszej firmie.