hurtownia Odzieży Reklamowej Białystok

Hurtownia odzieży reklamowej WIB

Hurtownia odzieży reklamowej

Szukasz hurtowni odzieży reklamowej? Jesteś we właściwym miejscu! Jesteśmy polskim producentem odzieży, a także gadżetów tekstylnych i nadruków wykonywanych w technologii sitodruku, sublimacji i haftów. Działamy na rynku od 1992 roku! Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam wykonywać zlecenia produkcyjne profesjonalnie i efektywnie. W naszej ofercie znajdziesz odzież największych znanych marek światowych. Z małego zakładu staliśmy się unikalną firmą, w której znajduje się rozwinięty park maszyn w dużej hali produkcyjnej.

Dysponujemy koszulkami ekonomicznymi, interesującymi wzorami, które wchodzą w skład serii premium, koszulkami polo, koszulkami z długim rękawem, bluzami z kapturem i bluzami bez kaptura. Jesteśmy przekonani, że kompleksowy proces produkcyjny powinien być zintegrowany w jednych rękach. Dlatego koncentrujemy się na poszczególnych czynnościach takich jak: projektowanie, szycie, zdobienie, konfekcjonowanie. Każdy etap produkcji jest przez nas dokładnie kontrolowany.

Do produkcji odzieży reklamowej wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. W firmie WIB zaprojektujemy odzież reklamową zgodnie z Twoimi preferencjami i oczekiwaniami. Jest to idealna możliwość promocji Twojej firmy. Nie ważne czy prowadzisz dużą restaurację, małą kawiarnię czy sklep – jest to świetne narzędzie marketingowe! Masz w planach projekt spersonalizowany do Twoich potrzeb? To świetnie! Nasza firma przygotowana jest zarówno technicznie, jak i organizacyjnie do realizacji Twojej wizji! Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia naszej oferty szycia pod zamówienie.

Przygotowujemy odzież damską i męską w rozmiarach od S do XXL. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Nadruk znajdujący się na odzieży reklamowej, może składać się z dowolnego napisu, grafiki lub wybranego przez Ciebie fotografii. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny oraz zaawansowany sprzęt tj. rozbudowany park maszynowy do druku i ozdabiania odzieży. Nowoczesna technologia, którą posiadamy, gwarantuje wspaniałe efekty, a także niezwykle wyjątkową trwałość produktów. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy!

DZIAŁ SPRZEDAŻY w HURTOWNI ODZIEŻY REKLAMOWEJ WIB

Katarzyna Prościo
tel. kom.: +48 500 221 708
e-mail: k.proscio@wib.pl

Katarzyna Hrynko
tel. kom.: +48 502 504 340
e-mail: k.hrynko@wib.pl